Kurban Pazarı Kimdir Kurban AraHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Kurbanım Nerede? Bize Ulaşın Hesap Numaralarımız Hakkımızda S.S.S Basında Biz
Hakkımızda

 

 

 

HAKKIMIZDA

Kurban Pazarı, Broksan Anonim Şirketi bünyesinde geçmişten  bugüne ; 

Türkiye’de, Afrika bölgesinin Çad ve Uganda, Asya bölgesinin Bangladeş, Sri Lanka, Suriye, Ürdün, Lübnan, Gazze, Yemen ve Arakan ülkelerinde kurban kesim organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Tüm süreçlerin şeffaf bir şekilde yürütüldüğü ve belirlenen ihtiyaç sahiplerine yardımların güvenle ulaştırıldığı bir platformdur. Sloganımız, Türkiye’nin Kurban Platformu’dur.

Tercih edilen her kurban ve türleri için sahiplerinin adına faturalı resmi bir hizmet verilmektedir. Afrika bölgesinde büyükbaş ve küçükbaş, Asya bölgesinde ve Türkiye'de sadece küçükbaş kurbanlar yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

 

Türkiye başta olmak üzere, Afrika ve Asya kıtalarının birçok ülkesine ulaşarak, niyetlerinizi iyiliğe çeviriyoruz. En büyük gayemiz, dışarıdan gelen yardımlar ile hayatlarını idame ettirmeye çalışan insanların sofrasına iyiliklerinizi ulaştırırken, toplumda iyilik kavramını yaygınlaştırmayı başarabilmek.

 

MİSYONUMUZ

 

Kurban Pazarı, "Türkiye'nin Kurban Platformu" sloganıyla çıktığı bu yolda, Türkiye başta olmak üzere, Afrika ve Asya bölgelerinin ülkelerinde faaliyetlerine tüm hızıyla devam ederek, niyetlerinizi iyiliğe çevirmektedir.

 %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

HELAL KESİM

Kurbanlarınız islami usullere göre kesilmektedir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman ekibimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?